به سایت بزرگ دیجی پریا خوش آمدید

۰۱. درباره فروشگاه دیجی پریا

فروشگاه لوازم آرایشی پریا در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. این فروشگاه از بدو تاسیس همواره تلاش داشته است که محصولات اورجینال را به دست مشتریان خود برساند.

فروشگاه پریا تا کنون با شرکت های اوکیا، ارکانسیل، چارم کایو، مورزا، اتود، بدال، فیلیپس، مک استار، پرومکس، سیترونال، گرپماس، مُورد، اریس خاویار، لورال، بس کستل، سرومی، چور، کاولینا، زکاندول، آناستازیا، فایس، شکومانس، ایکس، مکس جرنال، هدی بیوتی، افرا، وردفیمس، مکس تو، سیزای، دنی وان، فلورما، کلمار، مودا، بابلیس، سیترای، سی گل، ادرا، کیوی و شرکتهای دیگر همکاری داشته است.

همچنین لباس عروس، چمدان، وسایل کامل عروس و داماد، وسایل کامل کاشت ناخن و مژه، رینگ لایت، وسایل کامل سالن آرایشگاه، کراتینه، شینیون، دکلره، بوتاکس مو، هاشور و .. را نیز ارائه می کند.

این فروشگاه در حوزه درمانی و بهداشتی نیز انواع ضد لک، ضد جوش، ضد چروک، ضد پیری و محصولات پیشگیری از ریزش مو را ارائه می دهد.

فروشگاه پریا دارای مشاوران باتجربه ای است که می تواند به شما در انتخاب محصولات و نحوه استفاده صحیح از آنها مشاوره دهد.

اعضای تیم فنی

۰۲. اعضای تیم حرفه ایی ما

راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی اقدامی حساس و ظریف می باشد. بیشتر مردم تصور می کنند راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بسیار ساده است و ظرف چند روز پیاده سازی می شود اما به این سادگی ها نیست. همانقدر که در فضای حقیقی راه اندازی یک فروشگاه سخت و طاقت فرساست در فضای مجازی نیز همانقدر سخت است.

حتی می توان گفت از فضای حقیقی نیز سخت تر است چراکه برای جلب اعتماد مشتریان دیگر نمی توانید از توانایی های فنی، زبانی و کلامی خود و پرسنل فروشگاه استفاده کنید و باید هر آنچه دارید را در یک یا چند صفحه اینترنتی بیان کنید.

برای اینکه این اقدامات به خوبی انجام شود باید گروهی مناسب تشکیل شود و به صورت هماهنگ و مدیریت شده کارها را انجام دهد.

رافق مجتهدزاده

برنامه نویس بک اند

وفا حسین زاده

تصویرسازی و گرافیک